З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

By:

Що є свобода? Добро в ній якеє?

Кажуть, неначе воно золотеє?

Ні ж бо, не злотне: зрівнявши все злото,

Проти свободи воно лиш болото.

О, якби в дурні мені не пошитись,

Щоб без свободи не міг я лишитись.

Григорій Сковорода

 

21 листопада 2016 року в училищі проводились заходи, присвячені відзначенню Дня Гідності та Свободи в Україні.

На початку занять було проведено  загальноучилищну лінійку, під час якої заступник директора з навчально-виховної роботи Валерій Овсянніков наголосив, що «гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини і навіть цілих суспільств, народів. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі».

Після лінійки  представники учнівських колективів училища поклали  квіти до стели Героїв Небесної Сотні на Театральному майдані м. Луцька.

Протягом дня педагогічні працівники проводили з учнями бесіди та просвітницькі години на тему: “Душу й тіло ми положим за нашу свободу…”

О 15.00 в училищі відбувся заключний концерт огляду-конкурсу художньої самодіяльності училища «Осінній вернісаж», також присвячений Дню Гідності та Свободи в Україні.

Під час концерту звучали патріотичні пісні у виконанні переможців конкурсу:  квінтету групи №13 та дуету групи №16, сольні номери учнів, –  Петра Коханця, Маргарити Костюкевич та Ігора Збируна. Вірш Василя Симоненко «Можливо, знову загримлять гармати…»  прозвучав у виконанні учениці 26 групи Віри Костечко. А талановиті дівчата з 16 групи виконали сучасний танець «Україна єдина».

«Бо перемога завжди з нами поруч йшла,

І йтиме, поки ми єдині,

Тож побажайте нам –  у добру путь, а ми ще раз щиро вітаємо усіх вас з Днем Гідності та Свободи!» –  такими словами завершили концерт його ведучі Катерина Павлосюк та Сергій Гурський.

 


Comments are closed.