СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

By:

6 грудня 2016 року з нагоди Дня Збройних Сил України в училищі відбулися урочисті збори.

Заступник директора Валерій Овсянніков у вступному слові зазначив: «У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України захищають спокій наших домівок. Сьогодні у важких, виснажливих боях з терористами утворилося сучасне національне військо. Воно міцне не лише зброєю та хистом, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства».

Наступним перед учнями та педагогами училища виступив сержант національної гвардії України, учасник АТО Микола Тишик, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня за те, що 24 серпня 2014 року в бою під Донецьком в складі 51 бригади, командуючи екіпажем танка Т-64М (навідник – Андрій Мудрик, водій-механік – Олександр Пугач), зумів забезпечити знищення 2-х танків російських загарбників. Третьому ворожому танку при цьому вдалось втекти, а на четвертому екіпаж Миколи Тишика повернувся в розташування частини.

Микола Тишик також розповів про те, як у бою під Дебальцеве в складі 14-ї окремої мехбригади разом з членами екіпажу Костянтином Мрочко з Нововолинська і Романом Ляшко вивів з оточення  колону військ через мінне поле, стоячи на броні свого танка.

За свої подвиги справжній волинський Герой представлений до нагородження званням Героя України.

А ще в цей день учні подивились документальні фільми про героїзм захисників України в зоні проведення антитерористичної операції проти російських найманців на Сході.

Колектив училища зичить миру та спoкoю всім захисникам нашої держави, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя і нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові!


Comments are closed.