СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ В УЧИЛИЩЕ

By:

«В цей день, коли православні християни вшановують  пам’ять Святого Миколая Чудотворця, ми хотіли подарувати дітям радість, зробити так, аби кожна дитина, яка не має родини, почувала себе щасливою не тільки на свято, а й кожного дня», – таким побажанням було розпочато свято, яке проходило 19 грудня 2016 року в нашому училищі.

Керівник танцювального колективу Сергій Гурський, який  цього дня виступив в образі Святого Миколая,  звернувся до учнів з такими словами: «Святий Миколай – покровитель усіх дітей і дорослих, він дарує радість, оберігає від негараздів та вселяє надію. Робить добро, не чекаючи на подяку і славу. Бажаю вам, аби на вашому життєвому шляху зустрічалися лише доброзичливі та щирі люди, щоб у кожного з вас була щаслива доля, а зростали та реалізовувались ви здоровими і доброзичливими».

Для учнів було накрито стіл, їх пригощали смачними «пеньочками», солодощами, фруктами тощо. Учасники гуртків художньої самодіяльності підготували пісенні привітання. Було вручено новорічні подарунки від  адміністрації училища.

Щиро вітаємо  усіх з Днем Святого Миколая. Нехай у кожній родині панує сімейний затишок, мир, злагода, благополуччя, взаєморозуміння, підтримка, кохання та удача!

Казкового настрою усім та гарного завершення старого року.


Comments are closed.