СВЯТКУВАННЯ ЛЕСИНИХ ДНІВ В УЧИЛИЩІ

By:

Леся Українка – геніальна українська поетеса, світило європейського рівня, гордість волинського краю. 146-у річницю від Дня її народження у ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» зустрічають традиційними для нашого закладу Лесиними днями в училищі. У рамках свята будуть проведені виховні години, вікторини, прочитані лекції, випущені стінна  та радіо – газети.

В училищі вже відбувся I-й етап Конкурсу читців творів Лесі Українки, на якому звучало живе слово поетеси, учні декламували поезії, уривки з поем, драматичних творів нашої землячки.

Відкрили  Конкурс  привітальним словом та побажанням  успіхів  учасникам  викладач  української мови та літератури Сохацька Тетяна Володимирівна. Журі конкурсу у складі: заступника директора з навчально-виховної роботи Овсяннікова Валерія Миколайовича, викладачів української  мови  та літератури  Васильчук  Марії Іванівни, Романюка Василя Яковича, Сохацької Тетяни  Володимирівни підвело підсумки Конкурсу, визначило переможців. Ними стали такі учні:

I місце

  1. Віра Костечко – 26 група

II місце

  1. Валентина Колядич – 12 група
  2. Оксана Омелянюк – 13 група

III місце

  1. Олеся Ткач – 18 група
  2. ОлександраПодригуля – 28 група
  3. Вікторія Артинюк – 12 група

Учениця 26 групи  Костечко Віра Миколаївна, яка зайняла перше місце буде представляти училище на  II (обласному) етапі Конкурсу. Вона читатиме уривок з драма – поеми Лесі Українки «Одержима». Побажаємо Вірі успіхів,творчого натхнення та перемоги.

 


Comments are closed.