Екскурсія в ресторацію «Добра хата»

By:

У рамках конструктивного ділового партнерства з потенційним роботодавцем  10 лютого 2017 року старшим майстром Псалтирою С.С. і майстрами виробничого навчання Лесніковою О.О. та Панасюк Т.В. проведено екскурсію з учнями груп №22, 32 з професії офіціант, бармен в ресторацію «Добра хата» в с. Зміїнець, Луцького району.

Метою заходу було ознайомлення з принципами роботи сучасного підприємства ресторанного господарства, правилами та формами обслуговування, технологічним процесом, виробничими цехами та новітніми технологіями, зокрема, в розробці сучасного (електронного) меню.

Під час екскурсії учнів супроводжував власник ресторанного господарства, член правління та голова осередку Волинської області Асоціації кулінарів України ресторатор Микола Іванович Наход, який люб’язно ознайомив із матеріально-технічною базою закладу та розповів про новітнє обладнання, сучасну технологію оформлення страв, формування меню і сервірування столів. Також майбутнім випускникам ресторатор окреслив перспективи, реальність та проблеми ресторанного господарства.

В ході екскурсії учні побували в бенкетному залі комплексу, ознайомилися із роботою бару, кухні.  Крім того, на учнів чекав чудовий майстер-клас із сервірування столів.

Проведення таких заходів сприяє ефективному засвоєнню навчального матеріалу, стимулює розвиток ключових компетенцій професійної майстерності, активізує творчий підхід та позитивне ставлення до обраної професії.


Comments are closed.