ТВОРЧИЙ ЗВІТ: «УКРАЇНА МОЯ, ТИ ОДНА, ЯК ЖИТТЯ»

By:

16 лютого 2017 року в училищі відбувся творчий звіт гуртків художньої самодіяльності нашого училища,  присвячений  Дню пам’яті Героїв Небесної сотні, який буде відзначатися 20 лютого.

Вихованці гуртків художньої самодіяльності училища, якими опікуються керівники гуртків Сергій Гурський, Любов Батова та Юрій Некритюк, представили глядачам насичену різноманітними пісенними творами програму.

Окрасою концертної програми стали: українська народна пісня «Їхали козаки полем» у виконанні учня 17-ї групи Ігора Збируна, пісня на слова Василя Радченко та Вадима Крищенко «Благослови» у  виконанні учениці 22 –ї групи Карини Кубик, пісня на слова Анни Бінцаровської  «Тобі, Україно», у виконанні учениці 32-ї групи Дарини Панченко та учня 38-ї групи Петра Коханця, а також пісня з репертуару Анастасії Ілащук «Птаха літала» у виконанні жіночої вокальної групи “Журавочка”.

Із захопленням глядачі концерту дивились український народний танець «Плескач», який продемонстрували вихованці танцювального гурту  «Нова генерація».

Цікаво було почути «Баладу про Крути», що читала учениця 28-ї групи Олександра Подригуля та уривок з поеми Тараса Шевченка «Наймичка», представлений ученицею 26 групи Вірою Костечко.

За відгуками глядачів творчий звіт художньої самодіяльності училища відбувся  на високому організаційному та художньо-естетичному рівні.


Comments are closed.