Тиждень природничо-математичних дисциплін

By:

Звіт про проведення тижня природничо-математичних дисциплін

15-19 травня 2017 рок в училищі був проведений тиждень природничо-математичних дисциплін. Протягом цього часу учні ознайомлювались з інформацією, що пов’язана з розвитком науково-технічного прогресу, творчо опрацьовували Книгу рекордів Гіннеса, отримували важливі знання з природничих дисциплін, необхідні  для формування здорового способу життя та ін.

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності педагогів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку.

Викладач математики Іванюк В. А. провела виховну годину «Наукою одержимий», присвячену пам’яті М. П. Кравчука, відомого математика, професора, академіка, нашого земляка.  Викладач Грибовська С. С. організувала математичний турнір для учнів І курсу.

День фізики та хімії позначилися проведенням ігор «Брейн-ринг» та «Еники-беники» (викладачі Ситник С.А., Андріюк О. Г.)  Відбулося засідання гуртка  «Всесвіт» (викладач Мельничук О.В). Основною темою засідання було «Майбутня місія на Марс». Учні розповідали про умови, клімат на червоній планеті, про перші модулі, які прибули для дослідження планети.

Протягом тижня були проведені відкриті уроки викладачами хімії Ситник С. А.,  інформатики Максимчуком С. П., географії Заліпою І. І., біології  Ковальчук Н. П.

Разом з викладачами учні здійснювали віртуальну подорож Індією, протягом якої за допомогою Інтернет-технологій  познайомились з пам’ятками історії та культури індійців і просто «прогулялись» вулицями і просторами країни.

Учні активно долучились до випуску стінгазет, радіогазети, запропонувавши не просто науково перевірений матеріал, але цікавий і доступний для всіх категорій слухачів і глядачів.

Підготовка та участь у проведенні тижня природничо-математичних дисциплін дали змогу учням виявити свої практичні навички, активізували їх пізнавальний інтерес до вивчення географії, математики, хімії, фізики, біології, екології.

Тиждень природничо-математичних дисциплін закінчився, але продовжується праця викладачів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитись.

 


Comments are closed.