День працівників освіти

By:

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців і педагогів.

28.09.2017 року відбулося таке свято і у Луцькому вищому професійному училищі. На святі зібрався увесь колектив навчального закладу, а учні підготували чудові концертні номери і привітання.

З теплими вітальними словами звернувся директор училища Володимир Володимирович Романюк до тих, хто засіває юні серця насінням мудрості, хто відкриває перед ними нові небосхили, і побажав усім творчої наснаги, витримки, благої долі і всього найкращого, що є у багатогранному житті. Він нагородив грамотами працівників училища за досягнуті успіхи у навчанні і вихованні учнівської молоді, за багаторічну сумлінну працю. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники училища від сіяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

Нехай професійний успіх, творча наснага та оптимізм  крокують поруч із Вами з року у рік, а невичерпна життєва енергія сприяє здійсненню усіх планів та задумів, як професійних так і особистих.


Comments are closed.