«GOSTI» ЗАПРОСИЛИ В ГОСТІ

By:

16 листопада за сприяння Луцького міського центру зайнятості відбулася економічна екскурсія для випускників-кухарів Луцького вищого професійного училища в ресторан-курорт «Gosti», виконавчим директором та шеф-кухарем якого є Юрій Кондратюк, переможець першого сезону кулінарного шоу «Пекельна кухня».

Кухар, кондитер, пекар, офіціант, бармен – це надзвичайно актуальні вакансії, які користуються шаленим попитом на ринку праці. Сьогодні представників цих професій потребують бари та ресторани, розважальні комплекси, кав’ярні та кондитерські.

В пошуках персоналу до Луцького міського центру зайнятості звернувся Володимир Морозов, сервіс-менеджер ресторану-курорту «Gosti», коли, після відкриття закладу, виникла така необхідність.

Луцький міський центр зайнятості, провадячи активну політику підбору персоналу, організував для підприємства участь у відкритті Центрів кар’єри профільних навчальних закладів, ярмарки кар’єри,індивідуальні співбесіди. Такі заходи частково забезпечили потребу ресторану в кадрах.

В продовження співпраці, напередодні Дня студента, в рамках діяльності Центру кар’єри та професійного квесту «Твій вибір», випускники-кухарі, які через кілька місяців вже вийдуть в своє професійне життя, взяли участь у економічний екскурсії, аби познайомитися з потенційним роботодавцем, умовами праці та перспективами професійного розвитку.

Рестран-курорт «Gosti» пропонує своїм працівникам просторі кухні для приготування їжі, де зручно творити кулінарні шедеври, сучасне обладнання, безпечні умови праці, високі санітарно-гігієнічні стандарти. Перевагою для працівників є вибір зручного робочого графіка, компенсація витрат на доїзд до місця праці, система оплати праці. А ще молодий, дружній колектив та можливість професійного зростання.

Під час екскурсії не обійшлося без сюрпризу – вишуканого частування від шеф-кухаря Юрія Кондратюка.

Результатом екскурсії майбутніх кухарів в ресторан-курорт «Gosti» стали заповнені анкети на працевлаштування. Раді, що служба зайнятості сприяє і працевлаштуванню студентів, і укомплектуванню вакансій для роботодавців.

 


Comments are closed.