Cекція педагогічних працівників металообробних, електрорадіотехнічних та зварювальних професій

By:

23 листопада 2017 року на базі училища відбулось засідання обласної секції педагогічних працівників металообробних, електрорадіотехнічних та зварювальних професій професійно-технічних навчальних закладів області. Тема засідання «Упровадження сучасних технологій виробництва у процеси професійно-практичної підготовки учнів –  першочергове завдання сучасного професійно-технічного навчального закладу».

Учасники секції під керівництвом Грушки Г.М., методиста НМЦ ПТО у Волинській області,  обговорили питання про роль соціального партнерства  у забезпеченні якісного виконання навчальних  планів і програм із предметів професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання  (оновлення змісту освіти, модернізація матеріально-технічної бази,  кадрове забезпечення), а також поділились досвідом з участі в міжнародних проектах, внесли свої пропозиції щодо оновлення змісту освіти, модернізації матеріально-технічної бази з професій електрогазозварник та верстатник широкого профілю, поділились методикою впровадження елементів дуальної форми навчання з вищеназваних професій.

Цікавими були виступи викладача спецпредметів училища Касянчук М. та майстра виробничого навчання Ковельського професійного ліцею Россохи Ю. про навчальні поїздки  до Німеччини в рамках німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти», а майстер виробничого навчання Камінь-Каширського ВПУ Тарарай М. поділився своїми враженнями щодо поїдки в Естонію в рамках участі в міжнародному  проекті «Досвід  Естонії – в допомогу реформам професійної освіти в Україні».

Майстер виробничого навчання училища з професії «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» Зінкевич О. провів урок виробничого навчання з методичною метою «мотивації навчальної діяльності учнів для отримання знань та практичних навичок з професії».

Підводячи підсумки роботи керівник секції наголосив на першочергових завданнях роботи на 2018 рік.


Comments are closed.