Вперше у ДПТНЗ “Луцьке ВПУ” проведено ДКА за новою методикою

By:

В кінці лютого 2018 року в училищі було проведено державну кваліфікаційну атестацію у групі № 43 з професії кухар, кондитер.

Протягом багатьох років незмінною складовою проведення ДКА був захист випускниками виконаної дипломної або творчої роботи. Цьогоріч на вимогу часу, а також рекомендацій НМЦ ПТО у Волинській області, які вивчали досвід проведення аналогічних атестацій в професійно-технічних закладах Естонії, методичною комісією педагогічних працівників ресторанного господарства було прийнято рішення змінити форму проведення у вигляді тестування.

Для проведення ДКА викладачем спецпредметів Бурлак О.Х. були розроблені варіанти різнорівневих тестів. Ці тести складалися із 100 питань з усіх спеціальних дисциплін, що вивчалися учнями протягом навчання.

Після складання тестів випускники демонстрували свої знання, вміння та навики, презентуючи членам державної кваліфікаційної комісії майстер-класи з приготування страв. Також розповідали про технологію приготування, правила оформлення та подавання, за що отримали схвальні відгуки не тільки членів комісії, але і роботодавців, які були запрошені на зустріч з випускниками в рамках роботи Центру професійної кар’єри та за сприянням Луцького міського центру зайнятості.

Майстер виробничого навчання Наталія Кравчук супроводжувала виступи своїх підопічних відео переглядом презентацій професійних навичок, які вони виявили при проходженні виробничої практики. Невимушена атмосфера заходу, цікава нестандартна форма подачі матеріалу захопили всіх присутніх.

Представники роботодавців ознайомили випускників з умовами праці, гідною заробітною платнею, запропонували гнучкі графіки роботи та можливості кар’єрного росту, тому що у себе в команді роботодавець хоче бачити активних молодих людей, які бажають працювати та розвиватися.

Бажаємо випускникам вдалого старту для побудови успішної кар’єри!


Comments are closed.