Змагалися кращі знавці з предмета «Креслення»

By:

30 березня 2018 року на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» відбувся обласний конкурс на кращого знавця з предмета «Креслення» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професій сільськогосподарського, будівельного та зварювального напрямів, в якому взяли участь 25 представників ЗП(ПТ)О.

Обласний конкурс передбачав виконання учнями різнорівневих завдань з предметів «Технічне креслення» та «Будівельне креслення» відповідно до програм конкретних професій. Оцінювання робіт здійснювало компетентне журі під головуванням замовників робітничих кадрів з підприємств ДП «АЗС №1» АТ АК «Богдан-моторс», ПАТ «Електротермометрія», ПП «Фасадбуд» за бальною системою.

Результати конкурсу засвідчили, що в закладах професійної освіти проводиться системна робота з обдарованими учнями, яка покращує мотивацію до навчання, стимулює до творчого самовдосконалення майбутніх кваліфікованих робітничих кадрів.

Журі конкурсу відзначило ґрунтовні та вичерпні знання учасників конкурсу Володимир-Волинського ВПУ, Оваднівського професійного ліцею (з професій с/г напрямку), Торчинського професійного ліцею (з професій будівельного напрямку), ДНЗ «Ковельський центр ПТО», ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» (з професій будівельного та зварювального напрямків).

Переможці та призери обласного конкурсу були нагороджені дипломами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації відповідно І, ІІ, ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу!


Comments are closed.