Акція «Зробимо Луцьк чистим»

By:

20.04. 2018 р. в рамках щорічної акції «Зробимо Луцьк чистим» відбулося прибирання у парку «Дубовий гай», що розташований у мікрорайоні ЛПЗ. Акція відбулася з  ініціативи Луцької міської ради. До заходу долучились небайдужі лучани, представники міської влади, навчальні заклади, в тому числі педагоги та учні  ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище».

Прибирання тут очолили депутати Луцької міської ради Євгеній Ткачук, Вікторія Побережна та Микола Романюк.

Метою заходу було виховання відповідального ставлення учнів та громади до довкілля шляхом безпосереднього долучення  до  благоустрою та прибирання своїх міст та територій.

Тому, враховуючи соціальну спрямованість заходу та його консолідуюче значення для українського суспільства адміністрація училища  залучила до участі в ньому і учнівську молодь.

Вихованці та педагоги ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» підтримують в належному стані не тільки територію закладу, а і дбають про благоустрій прилеглої території.  Традиційно, із настанням весняного тепла,  облаштовують квітники, обкопують та обрізають кущі та дерева, насаджують нові.

Екологічне виховання є невід’ємною складовою виховного процесу училища, бо сприяє   становленню громадянина з активною життєвою позицією,  виховує у суспільній свідомості потребу дбати про чисте довкілля.

 


Comments are closed.