Тиждень методичної комісії класних керівників та організаторів виховної роботи

By:

Із 14 по 18 травня 2018 року в училищі проходив тиждень методичної комісії класних керівників та організаторів виховної роботи. В рамках проведення тижня класними керівниками та вихователями було підготовлено радіогазети, проведено цікаві виховні заходи, які сприятимуть інтелектуальному, творчому та духовному розвитку учнів.

Традиційно у ці дні ми уже упродовж багатьох років відзначаємо Тиждень Європи. Тож і цього року активну участь у його проведенні взяли учасники Євроклубу та вчителі іноземної мови. Євроклуб – одна з найбільш ефективних форм позакласної роботи, яка сприяє засвоєнню європейської тематики. Учасниками Євроклубу та групою №28 під керівництвом класного керівника, викладача іноземної мови Никончук Т.В. було організовано виставку – фотоколаж «Ми подорожуємо Європою», оформлено виставку листівок «Україна – серце Європи», підготовлено радіогазету «Цікаві факти про Євросоюз», взято участь в онлайн-вікторині «Європейський Союз і Україна». У бібліотеці навчального закладу в рамках тижня до Дня Європи було організовано книжкову виставку на тему «Україна – європейська держава».

Протягом тижня методичної комісії  заступником директора з виховної роботи Свірською І.С. та класним керівником групи №13  Гоменюк С.К. було організоване для учнів, педагогів, батьків родинне свято, приурочене  Дню Матері і Міжнародному дню  сім′ї  –  літературно-музична композиція «На світі білому єдине, як і Дніпрова течія, домашнє вогнище родинне, оселя наша і сім′я».

У гуртожитку училища вихователь Франчук Н.М. організувала й провела з учнями виховний захід «Вустами вдячно притулюсь до материнської руки».

17 травня українці відзначали День вишиванки. Учні нашого закладу разом із викладачами теж активно долучились до цього свята: прийшли у вишитих сукнях та сорочках,  демонструючи у такий спосіб свою громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість. Радіогазета того дня містила відомості про українську вишивку. Учнівським самоврядуванням було організовано й проведено флешмоб «Вишиті обереги». Учні, працівники училища та гості мали змогу милуватись розмаїттям узорів української вишивки: численні вишиті рушники, сорочки, серветки, вишиті ікони були представлені у виставці – презентації  «Вишивка – оберіг мого народу», яку організували заступник директора з виховної роботи – Свірська І.С. та класний керівник групи №17 – Бражник Л.І.


Comments are closed.