Професія кухаря – це стабільність сьогодні,  впевненість завтра, успішність завжди!

By:

Майстерність приготування їжі є однією з найдавніших галузей людської діяльності. Сучасний великий досвід обробки харчових продуктів і приготування із них страв накопичувався протягом багатьох віків.

Смачно поїсти любить кожен, значить, вмілий кухар без роботи ніколи не залишиться. Сьогодні майстри сковорідок і каструль затребувані на ринку праці, як ніхто інший.

В ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» в рамках роботи Центру професійної кар’єри фахівці служби зайнятості організували зустріч роботодавців із учнями третього курсу, майбутніми кухарями, які скоро будуть проходити виробничу практику.

Заступник директора Луцького міського центру зайнятості Ірина Гурська привітала учнів з новим навчальним роком, побажала успіхів у здобутті знань. Підтримала їх у правильному виборі професії, так як сьогодні на ринку праці міста Луцька понад 80 вакансій кухарів. Спектр вибору закладу ресторанного господарства для роботи дуже різноманітний.

На зустрічі із учнями училища були запрошені роботодавці:

  • представник роботодавця ПП «ТД «Салют» – начальник відділу управлінням персоналу, Світлана Нагорна;
  • заступник директора з управління персоналом ТзОВ «Велнес груп» Юлія Фещук;
  • директор ТзОВ «Брама – світ» Вікторія Бондаровська;
  • представники дошкільних навчальних закладів Ірина Пугач та Людмила Ліщук.

Вони розповіли третьокурсникам про свої заклади, умови праці, гідну заробітну плату, запропонували гнучкий графік роботи. У себе в команді роботодавець хоче бачити активних молодих людей, які бажають працювати в молодому дружньому колективі.

На зустрічі панувала невимушена атмосфера, яка проходила в формі діалогу. Майбутні кухарі активно цікавилися умовами проходження виробничої практики.

В свою чергу, фахівці центру зайнятості, ознайомили присутніх з послугами служби зайнятості та інноваціями, які пропонуються пошукачам роботи. Після заходу учні мали можливість ознайомитись з актуальними вакансіями.

Тож бажаємо учасникам заходу швидкого підбору персоналу та учням вдалого старту для побудови успішної професійної кар’єри.


Comments are closed.