МИ ЛЮБИМО НАШУ БІБЛІОТЕКУ

By:

30 вересня – Всесвітній день бібліотек. Бібліотека – чарівнемісце, особливийпростір з особливою енергетикою, настроєм, затишком, де кожен наш ученьмаєможливістьспілкуватися з книгою, поринути у цікавийсвіттаємного та прекрасного. Тут, перегортаючисторінки, набуваєш нового досвіду, знань, знайомишся з цікавимиособистостями та стаєшмудрішим, уважнішим та ерудованішим.

З нагоди свята останнійвересневийтиждень в бібліотеціпройшовпідгаслом «Мудрість, розум, емоції та інформація – усе це у книзі». Читальний зал кожної перерви та післяуроківбувзаповнений як першокурсниками, якізнайомились з бібліотекою, так і постійнимишанувальниками книги. В ціднібулопродемонстрованорозмаїттяновихукраїнських книг, учніділилисявраженнями про пережиті разом з героями важкібої, боротьбу за виживання, гіркотувтрату, радість перемог, описаних в останніхтворах В. Шкляра, С. Жадана, Є. Положія. Відвідувачібібілотекизнайомилися з конкурсними роботами гуртківців«Мозаїкабарв», присвяченихрізним жанрам літератури. Бібліотекарірозповідали про лауреатку Шевченківськоїпремії з літератури 2018 року, авторку 45 поетичних та прозовихтворівЕммуАндієвську, багатогранністьособистостей, якібагатозробили для утвердженняукраїнства, а такожподілилися з читачамимиттєвостямибібліотечногобуття.Користувачіотрималидовідку з назвамицікавихсайтів та веб-сервісів для молоді: http://molodistua.org/,  http://fri.net.ua/index.php, http://molodi.in.ua/,  http://www.compass.org.ua, http://lastlesson.org, http://uastudent.com.

Для всіх нас книги залишаються друзями та порадниками, бо в них сила, в них вкладено велику працю та мудрість. А бібліотекарі вибудовують місток у царство пізнання, духовності і культури.

 


Comments are closed.