Тиждень професії «верстатник широкого профілю»

By:

3 вересня 2018 року Україна відзначала професійне свято «день машинобудівника». Враховуючи особливу важливість машинобудівної галузі в розвитку і функціонуванні економіки країни, а також її роль у суспільстві, за вже сформованою традицією на протязі тижня з 24.09 по 28.09.2018р. був проведений тиждень професії. Верстатник широкого профілю – це професія, яка поєднує кілька верстатних професій. Процес оволодіння цим комплексом професій потребує глибоких комплексних знань, поступового вивчення загально-технічних дисциплін з переходом до професійної підготовки, потім виробничої діяльності. Над цим в училищі працює злагоджений колектив. На засіданні методичної комісії був обговорений та затверджений план проведення заходів:

 №п/п Назва заходу Дата проведення Відповідальні особи
1 Провести виховні заходи у групах (згідно планування виховних годин) до дня машинобудівника. На протязі тижня

24-28.09.18

Класні керівники груп
2 Провести конкурс стіннівок на відповідну тематику. На протязі тижня

24-28.09.18

Класні керівники груп
3 Організувати радіогазету. 27.09.18 Кл. керівник Шматова О.Ю. гр. №21
4 Організувати виставку виробів, які виконують учні машинобудівних професій на уроках виробничого навчання. 27.09.18 Касянчук М.В. майстри виробничого навчання
5 Провести урок (майстер-клас) виробничого навчання по темі «Обробка зовнішніх циліндричних поверхонь». 26.09.18 Попко В.О. група 7т
6 Організувати екскурсії на підприємство ПрАТ «SKF-Україна» для груп першого року навчання. На протязі тижня

24-28.09.18

Класні керівники та майстри в.н. груп
7 Організувати виставку літератури за професією На протязі тижня

24-28.09.18

Бібліотекарі

 

У рамках тижня професії верстатник широкого профілю були проведені виховні години в таких групах:

В групі №21 26.09.2018, кл. керівник Шматова О.Ю. Тема заходу «Моя професія – верстатник».

В групі №5т був проведений захід 27.09.2018 «Професія – це долі рівний шлях», кл. керівник Касянчук М.В.

Також в групах №6т та №7т захід «Верстатник звучить гордо», кл. керівник ПадкоЛ.Є. В групі №51 виховна година на тему «Галузі машинобудування». Всі заходи були проведені цікаво, з використанням мультимедійної техніки.

На протязі тижня експонувалася виставка стіннівок на тему машинобудівних професій які були виконані учнями:

27 вересня була організована виставка виробів у центральному вестибюлі навчального закладу, які виконують учні машинобудівних професій на уроках виробничого навчання. Також в цей день була організована робота радіогазети, в якій повідомлялося про досягнення в машинобудуванні України, про важливість професії верстатника широкого профіля і звісно ж – привітання.

На уроці виробничого навчання 26.09.18  в групі №7т,  майстром Попко В.О., був проведений урок – майстер-клас по темі «Обробка зовнішніх циліндричних поверхонь». Заняття було проведене на високому професійному рівні, учні були щиро зацікавленні процесом роботи, демонстрували знання із спец. Предметів.

В рамках тематичного тижня також працювала виставка нової професійної літератури у читальній залі бібліотеки:


Comments are closed.