ЗНАЙ НАШИХ!

By:

21-22 листопада відбувся обласний конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Кондитер», який проходив на базі Колківського ВПУ. Наше  училище представляла майстер виробничого навчання П’янкова Наталія Михайлівна.
З вітальним словом виступили Людмила Панасюк, директор училища та Інна Семенюк, методист НМЦ ПТО у Волинській області. Жеребкування показало, що Наталія П’янкова, майстер виробничого навчання Луцького ВПУ, представляла наш заклад під №7.

Програма конкурсу передбачала три етапи: тестування,  практичний тур та проведення уроку виробничого навчання.

Наталія П’янкова показала глибокі знання педагогіки та методики під час тестування. Члени поважного журі високо оцінили майстерно приготовані кондитерські вироби: мусове тістечко, десерт Павлова та шоколадні цукерки.

Під час третього етапу майстер виробничого навчання креативно та творчо провела урок виробничого навчання з теми «Приготування сметанного та вершкового кремів».

Результатом конкурсу є достойна перемога – перше місце. Щиро вітаємо Наталію Михайлівну з високими досягненнями та бажаємо подальших успіхів та творчих злетів!


Comments are closed.