«Ми твої таланти, Україно!»

By:

8 листопада 2018 року у ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» відбувся відбірковий етап огляду – конкурсу «Ми твої таланти, Україно! Конкурс традиційно проводився за  номінаціями – «інструментальний жанр», «вокальний жанр»,  «літературно-мистецький жанр» та  «хореографія». Критеріями оцінювання за номінаціями були: виконавська майстерність; артистичність; сценічна культура; емоційність виступу; оригінальність та креативність виступу; режисура постановки номеру. Учні І – ІІІ курсів мали можливість продемонструвати свої таланти та обдарування.

21 листопада 2018 року в актовій залі училища відбувся заключний етап конкурсу – гала-концерт, присвячений Дню гідності і свободи. Ведучі свята нагадали присутнім про те, що цього дня ми відзначаємо початок двох революцій: Помаранчевої та Євромайдану. За допомогою мультимедійної презентації  присутні згадали основні події, які відбувались в Києві у 2013-2014 роках та людей, які творили цю історію: героїв, які із саморобними щитами захищали честь та гідність і злочинців, які стріляли в беззахисних патріотів. У концерті взяли участь одні з найкращих номерів конкурсу. Патріотичні вірші, пісні, які прозвучали у виконанні учнів були присвячені захисникам України і, зокрема, Небесній Сотні. Під супровід пісні «Плине кача» глядачі  ще раз побачили на екрані обличчя усіх Героїв Небесної Сотні, Небесного Легіону та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. В ході заходу на сцені були запалені лампадки.  Під час концерту панувала тепла і дружня атмосфера. Захід занурив усіх у спогади пятирічної давності, нагадав про ту згуртованість, впевненість та силу боротьби з якої і почались зміни в нашій країні.

По завершенню концерту до учасників та глядачів зі словами вдячності звернулися заступник директора з виховної роботи Ірина Святославівна Свірська та заступник директора з навчально-виробничої роботи Алла Степанівна Тортина, які подякували за високий рівень організації проведення заходу та майстерність молодих талантів керівникам гуртків та класним керівникам. Заступник директора з виховної роботи зазначила, що в сьогоднішнє дійство було вкладено дуже багато любові. Для когось ця сцена є першою. Звучали не тільки гарні пісні, вірші, а й глибока душа і любов наших виконавців, а також безкінечний патріотизм та любов до Батьківщини».  І додала, що, ймовірно, після цього заходу кожен вийде із залу з піднятим патріотичним духом і бажанням творити добро. Після цього переможців конкурсу було нагороджено грамотами.

Огляд-конкурс вкотре став стимулом для розвитку талантів, обдаровань, виявом  творчих здібностей молоді, а також сприяв залученню юних аматорів до активної участі у культурно – мистецькому житті училища.

 

Вітаємо переможців:

у номінації «Найкраща вокальна група»:

І місце – група № 27

ІІ місце – група № 13

ІІІ місце – група № 11

у номінації «Найкраща танцювальна група, танцюрист»:

І місце – група № 22

ІІ місце – група № 1 Т

ІІІ місце – група № 17

у номінації « Найкращий читець художньо-поетичного слова»

І місце – група № 1 Т  Ткачук Ілона

ІІ місце – учень групи № 27 Зайчук Юрій, учениця групи   № 18 Шульгач Ангеліна

ІІІ місце – учень групи № 11 Фрунзе Кирило

у номінації «Найкращий соліст – вокаліст»

І місце – учениця групи № 13 Мариняк Регіна

ІІ місце – учениця групи № 1Т Базелюк  Діана, учень групи № 11 Яковлюк  Давид

ІІІ місце – учениці групи № 13 Бонецька Вікторія, Ройко Галина

у номінації «Найкращий інструменталіст»:

І місце  – учень групи   № 31 Ткачук Ярослав

Дякуємо усім учасникам та переможцям конкурсу!


Comments are closed.