НОВОРІЧНО – РІЗДВЯНІ ВІНШУВАННЯ!

By:

Новорічні свята – чарівні. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

У переддень Нового року, 27 грудня  2018 року  в актовій залі училища відбулося Новорічне свято. На  концерті були присутні учні  та  працівники училища. З уст ведучих звучали новорічно-різвяні привітання, а пісенна творчість вихованців гуртків художньої самодіяльності показала багатогранність та мелодійність  української пісні.

Свято в українській народній традиції завжди займало провідну роль, було  пов’язане з господарським життям та побутом українців. Кожне з них має свої особливості, На святі учні училища мали можливість проявити свої акторські здібності та  інсценізували обряд святкування Богоявлення,   подарувавши усім присутнім позитивні, незабутні емоції і усвідомлення унікальності та неповторності українських традицій. А учні груп № 13 та     № 18 продемонстрували чудові гумористичні  сценки та театралізовані мініатюри.

Традиційно учнівський та педагогічний колективи училища привітав з Новорічними та Різдвяними святами директор  Володимир Володимирович Романюк.   У своєму привітанні він пригадав про здобутки та досягнення навчального закладу, які були у 2018 році та поділився планами на 2019 рік. Святкуючи Новорічно-Різдвяні свята, просив пам’ятати і про тих, хто ціною власного життя захищає суверенність Української держави, не забувати про одиноких та знедолених. Наслідуючи дії Ісуса Христа, подавати один одному руку допомоги. Йдучи по стежині випробувань, пам’ятати про найвищі моральні цінності людства! З нагоди Нового року та Різдва Христового Володимир Володимирович Романюк побажав  усім  здоров’я, любові, злагоди, миру, спокою, добра, достатку та позитивних змін! За традицією по закінченню свята директор  пригостив колядників та усіх учасників художньої самодіяльності солодощами.

Дорогі учні, шановні колеги, працівники училища, батьки! Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Для всіх нас це особлива пора, коли в кожній оселі панують радість і веселощі, коли близькі люди збираються разом. Це час, коли ми забуваємо про всі негаразди, турботи і об’єднуємось навколо головних цінностей: любові до батьків і дітей, до свого міста і своєї країни. Ми сподіваємось на те, що в наступному році все буде краще, що на нас чекають успіх і добробут, що всі бажання, які ми замислили, обов’язково здійсняться. Ми щиро бажаємо, щоб усі ваші мрії втілилися у життя, щоб разом зі святами до ваших домівок увійшли любов та благополуччя. Будьте щасливі і вірте в найкраще, вірте у своє місто, в свою країну і в чудових людей, які в ній живуть.

Бажаємо вам веселого Нового року та щасливого Різдва!


Comments are closed.