Моя професія – впевненість в завтрашньому дні

By:

Про те, що в ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» навчаються талановиті учні, працюють творчі та креативні педагоги, вказують проведені протягом навчального року тижні професій.

Професійний тиждень — це одна із форм роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуаль­ну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на під­вищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів.

Цикл заходів, проведених у межах професійного тижня, спрямований на поглиблення взаємозв’язків між теоретичними знаннями й виробничим навчан­ням та є можливим шляхом їхнього вдосконалення. Колективна методична робота майстрів виробничого навчання й викладачів професійного циклу є найбільш ефективною. Доказом  цьому є тиждень професій ресторанного господарства, який традиційно проходив  в училищі під девізом “Професії ресторанного господарства – це стабільність сьогодні, впевненість завтра, успішність завжди”.

Мета і завдання тижня

  • Підвищення інтересів учнів до обраної професії.
  • Здійснення зв’язку теорії і практики.
  • Виховання прагнення до досягнення більш високих результатів при отриманні професії кухар, кондитер; офіціант, бармен.
  • Надання можливості учням для самовираження, як творчої особистості.

В рамках тижня була проведена виставка-ярмарок кондитерських та кулінарних виробів. Насичена та різноманітна програма тижня привернула увагу учнів та працівників училища, які із задоволенням ласували різними тістечками, маффінами, пряниками.

Відповідно до плану та з метою поглиблення та удосконалення знань, умінь і навичок, освоєння учнями сучасних методів праці з використанням новітніх технологій, удосконалення професійної підготовки і виховання конкурентоспроможних робітників та  виявлення якості підготовки учнів було проведено конкурси фахової майстерності з професій «кухар» та «офіціант», бо конкурс – це цікавий і дієвий метод навчання, який збагачує думки учнів уявою, а душу – адреналіном. Конкурс – це творчість учнів, політ фантазії і майстерність, це – любов до професії. Під час конкурсу  учні продемонстрували свої знання та вміння з приготування та подачі страв, складання серветок, сервірування столу, підбору столового посуду до обслуговування.

Програма конкурсу передбачала   виконання теоретичного  та практичного завдань. За підсумками двох турів рішенням журі конкурсів призові місця посіли:

з професії кухар:

І місце – Омелянюк Оксана, група 33

ІІ місце  – Савчук Віка, група 33

ІІІ місце – Миронюк Андрій, група 33

з професії офіціант:

І місце – Крівицька Олександра, група 22

ІІ місце – Шиліпук Катерина, група 22

ІІІ місце – Артинюк Вікторія, група 33

Забелінська Мар’яна, група 22

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в оволодінні професією!

Підводячи підсумки проведеного тижня, методист Міндала А.І. висловила думку, що проведення таких заходів є доброю традицією в нашому навчальному закладі та сприяє популяризації професій ресторанного господарства і показує суспільству значимість нашої діяльності у підготовці висококваліфікованих конкурентоспроможних робітників.

 


Comments are closed.