УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

By:

9 квітня  поточного року у м.Львові відбулась конференція про підсумки спільної діяльності учасників німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» – закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської і Львівської областей та підприємств-замовників робітничих кадрів.

Мета проекту допомога у налагодженні контактів між професійно- технічними закладами та підприємствами обох областей. Для його реалізації було відібрано чотири навчальних заклади профтехоствіти та п’ять підприємств з обох областей. Окрім розвитку навчальних закладів, цільова підтримка здійснювалася за двома спеціальностями: «Електрогазозварник» та «Верстатник широкого профілю». За результатами роботи проекту підприємствами  були  створені відповідні умови для організації виробничого навчання і виробничої практики учнів безпосередньо на базі виробничих підрозділів підприємств при умові використання сучасного обладнання. На особливу увагу заслуговує організація роботи з питань підвищення кваліфікаційного рівня майстрів виробничого навчання та викладачів спеціальних предметів закладів професійної освіти.

Делегація училища, у складі Романюка В.В., директора училища; Тортини А.С., заступника директора з НВР; Максимчука П.М., старшого майстра; Касянчук М.В., викладача спец предметів – взяла активну участь в роботі конференції.

Перед учасниками конференції з вітальними промовами виступили: голова правління групи bbw (Освітній центр баварської економіки) Гюнтер ГОТ, генеральний директор групи bbw (Освітній центр баварської економіки) Анна Енгель-Кьолєр та директор департаменту професійної освіти МОН України Микола Кучинський.

Віце-президент групи bbw, керівник міжнародного департаменту Фолькер Фальх у своєму виступі акцентував увагу на важливості проекту для здобуття здобувачами освіти усіх компетентностей, які хоче бачити підприємство-замовник робітничих кадрів та сприянні у самостійному виборі молодими людьми свого робочого місця.

На завершення німецькі гості високо оцінили роботу усіх учасників проекту, проінформували присутніх про продовження зазначеного проекту до кінця 2019 року та проведення працівниками Освітнього центру баварської економіки заходів щодо формування оновленого проекту з питань впровадження дуальної форми навчання кваліфікованих робітничих кадрів терміном на три роки, починаючи з 01 січня 2020 року.


Comments are closed.