Акція «Ековесна – 2019»

By:

Вихованці та педагоги ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» постійно підтримують в належному стані не тільки територію закладу, а і дбають про благоустрій прилеглої території.  Традиційно, із настанням весняного тепла,  облаштовують квітники, обкопують та обрізають кущі та дерева, насаджують нові.

Так, в  рамках щорічної акції  протягом тижня з 8 – 13 квітня 2019 року учні училища під керівництвом майстрів в/н провели весняну толоку  із прибирання та впорядкування території навчального закладу, а 13 квітня учні груп № 17 та 27 взяли участь у прибиранні парку «Дубовий гай», що розташований у мікрорайоні ЛПЗ.

Метою заходу було виховання відповідального ставлення учнів та громади до довкілля шляхом безпосереднього долучення  до  благоустрою та прибирання своїх міст та територій.

Тому, враховуючи соціальну спрямованість заходу та його консолідуюче значення для українського суспільства адміністрація училища  залучила до участі в ньому і учнівську молодь.

Екологічне виховання є невід’ємною складовою виховного процесу училища, бо сприяє   становленню громадянина з активною життєвою позицією,  виховує у суспільній свідомості потребу дбати про чисте довкілля.

 


Comments are closed.