«На світі білому єдине, як і Дніпрова течія,  домашнє вогнище родинне, оселя наша і сім′я»

By:

 

 «Де згода в сімействі,

там мир і тишина,

Блаженні там люди,

блаженна сторона».

У ці травневі дні, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя – Свято Матері, а ще святкуємо й дуже важливе споріднене свято – День сім’ї. Це одні з найбільш зворушливих і теплих свят весни,, які уславлюють матір та родину.

День матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. Це свято з кожним роком стає все більш популярним, і це не дивно, оскільки мама, споконвіку, була найріднішою і найдорожчою людиною для кожного. Мати – це та, хто дала життя, дала можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі.  І скільки б не було тобі років — п’ять чи п’ятдесят — тобі завжди потрібна мама, її ласка, її погляд.

Найріднішій людині на світі, мамі, було адресовано виховний захід «Мамо, тобі низесенько вклонюсь…», який провела 13 травня класний керівник 25 групи – Бражник Л.І.

Зробили власноруч подарунок для своєї мами учні 33групи, із якими провела майстер-клас «Виготовлення сувеніру технікою декупаж» викладач Шматова О.Ю.

Студентські роки – найцікавіша пора в житті багатьох людей. Спогади про життя в  гуртожитку, друзі й вечірки гріють душу все життя. Гуртожиток живе своїм життям. Усі його мешканці – це одна величезна сім’я, де немає чужих, а є тільки свої й новенькі, яких приймають кожного навчального року в цю сім’ю вихователі гуртожитку.

З 14.05 – 16.05.2019 року традиційно в гуртожитку училища  пройшли заходи до Дня Матері, Міжнародного дня сім′ї та до Дня вишиванки.

Вихователі гуртожитку Людмила Іванова, Світлана Роса та Володимир Пилипюк у вітальні гуртожитку оформили інформаційний куточок про свято. У дружній розмові переглядали світлини своїх родин, розповідали цікаві історії з життя. Вихователь Ніна Франчук у бібліотеці училища провела тематичні виховні години та бесіди «Українські обереги», «Ангеле земний, ім’я твоє – Мама». Звучали пісні, лунали віршовані композиції, щирі розповіді про родини і їх традиції, якими учні висловлювали безмірну вдячність матерям за їх доброту, чуйність, самопожертву, вшанували Берегиню роду людського, наставницю в сім’ї, хранительницю традицій і звичаїв.

Тепла, дружня атмосфера, щирі посмішки зробили дійство яскравим і майже родинним.

Бібліотекарі училища  організували  тематичну полицю до Дня матері – «Скарбниця багатовікової мудрості».

Численні культурно-просвітницькі заходи, спрямовані на утвердження родинних цінностей, пропаганду сімейного читання, сприяння впровадженню здорового психологічного клімату в родині, регулярно проводяться в училищі не лише в межах відзначення Міжнародного дня сім’ї та близького до нього Дня Матері, а й протягом усього року.

 


Comments are closed.