«Разом до Європи» – Дні Європи в Луцькому вищому професійному училищі

By:

 

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Робера Шумана який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.

Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи.

Сьогодні майже у всіх професійно-технічних навчальних закладах області активно працюють євроклуби. За півтора роки існування євроклубів у ПТНЗ області було доведено на практиці, що учням справді цікаво пізнавати подібність та відмінність систем цінностей, культур та традицій різних країн Європи. Євроклуб для молоді, що навчається у ПТНЗ області – це, перш за все, можливість продемонструвати свої здібності креативно та чудова мотивація до вивчення іноземних мов.

Напередодні Дня Європи, який цього річ українці вшановували 18 травня, євроклуб ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище»  підтримав добру традицію та провів  пізнавальні  заходи з цієї нагоди.

15 травня учасники євроклубу взяли участь у всеукраїнському онлайн – уроці «Європа починається з тебе» з якого почерпнули багато корисної інформації. Цей урок дійсно змусив задуматись над тим, а що ми робимо для того, щоб бути ближчими до Європи.

 

 

Учасники євроклубу взяли участь у  євроквесті на тему: «Що ми знаємо про Європу?» У цікавій та пізнавально-ігровій формі учні мали змогу поглибити свої знання про Європейський Союз, основні напрямки його діяльності, країни-члени ЄС, європейські цінності, особливості та перспективи відносин Україна – ЄС. Учні активно відповідали на запитання євроквесту.

Оскільки у нас навчається багато майбутніх кухарів, то ми вирішили зробити майстер-клас з приготування страв європейської кухні, а також провели виставку плакатів на тему: «Європа до якої ми прагнемо»

 

 

20 травня євроклубівці взяли участь в євроолімпіаді на тему: «Україна і Європейський Союз – процес інтеграції». Питання були надзвичайно складні, але ми думаємо, що справились. Головна складність полягала в тому, що було дуже мало часу на обдумування.

22 травня 2019 року євроклубівці училища під керівництвом  викладача Никончук Тетяни взяли участь он-лайн форумі, який був проведений на базі НМЦ ПТО у Волинській області.

 


Comments are closed.