«Державний прапор ми здіймаєм гордо!»

By:

Синьо-жовтий прапор маєм
Синє небо, жовте жито.
Прапор свій оберігаєм
Він святиня.
Прапор свій здіймаєм гордо,
Ми з ним дужі і єдині
Ми навіки є народом
Українським в Україні!

День Державного Прапора – данина поваги до символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Мільйони наших співвітчизників в Україні та по всьому світу щоразу переповнені надзвичайною гордістю і радістю, коли синьо-жовтий стяг знаменує про нову перемогу українців на спортивних аренах, пісенних конкурсах і міжнародних змаганнях. Державний прапор України надихає сотні тисяч наших хоробрих захисників, які щоденно відстоюють нашу свободу. Це святиня, якою ми вшановуємо пам’ять про загиблих Героїв. Сьогодні цей прапор поєднує мільйони людей по всьому світу відданістю до України та надихає українців невтомно працювати задля її майбутнього.

Впродовж навчального року і біля Луцького вищого професійного училища майорить державний прапор. Сьогодні 23 серпня 2019 року директор Володимир  Романюк, працівники та учні з нагоди свята урочисто  підняли вгору  це величне полотнище. Гордо розвівається синьо-жовте знамено, промовляючи всьому світу: «Є у світі Україна!».

Бажаємо усім працівникам та учням,  щоб    життя  було  яскравим  і  багатим, як  кольори  нашого  Державного  стягу: блакитним  і  мирним,  як  небо, та  жовто-золотистим,  як  пшеничні  поля  України!

Жовто-блакитний  стяг – наш  прапор України,

Державний  символ – свідок: ми  єдині.

Святе  полотнище  для  нашого  народу,

Він  гордо   майорить  від  роду  і  до  роду.

Під  прапором   на  смерть  ідуть  герої.

Йдуть  сміло  й  мужньо  українці  щирі  мої,

Щоб  вільною  й  щасливою  була  держава.

Слава  Україні – Героям   Слава!

 


Comments are closed.