Училище вітає з святом Знань!

By:

2 вересня ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» радо вітало учнів, батьків та педагогів із Днем знань. Першокурсники та їх батьки, учні старших курсів, педагогічний колектив та адміністрація училища зібралися на святкове дійство.

День знань – хвилююче свято, яке нагадує кожному з нас про важливість знань, роль освіти у житті людини і суспільства.

Сьогодні училище приймає до своєї родини 243 учні за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» та «молодший спеціаліст».  Першокурсники з іще незрозумілим їм почуттям трепету роблять перші кроки на величезному шляху до знань та вступають у доросле життя, вони  сповнені сил і енергії оволодівати знаннями і здобувати  професію, адже їх чекають нові оновлені навчальні аудиторії, майстерні, кваліфіковані викладачі та захоплююче учнівське життя і нові друзі.

Першим на святі звернувся до учнівського та педагогічного колективів директор училища Володимир Романюк, який привітав всіх з чудовим святом Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу нових професій, побажав всім учням міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен учень, за допомогою викладачів, майстрів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Учні також слухали привітання та настанови класного керівника Васильчук Марії, яка побажала усім великих успіхів у навчанні, щоб у майбутньому виправдати надії своїх батьків та стати справжніми фахівцями в обраній професії.

Благословіння Боже отримали учні, викладачі, майстри в/н, батьки з вуст отця Валентина  церкви св.Іллі .

Святкове дійство продовжилося в актовій залі, де директор Володимир Романюк та заступник директора з навчальної роботи Наталія Василюк  ознайомили учнів І курсів із особливостями освітньо-виховного процесу училища.

Після ознайомлення учні, класні керівники розійшлися по навчальних аудиторіях, де був проведений перший у цьому навчальному році урок з теми «Я – громадянин України – європейської країни».

Від усього серця вітаємо з Днем знань! Нехай новий навчальний рік відкриває учням нові горизонти у навчанні, педагогів надихає успіхами їх вихованців, а батьків гордістю за своїх дітей!

 


Comments are closed.