Kohanez

Перемога у “Срібних дзвіночках”

By:

21 січня 2016 року в нашому училищі традиційно проходив обласний конкурс української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки», організований Волинським державним центром естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів спільно з управлінням освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації.

На сцені актової зали училища виступило 19 вокалістів із різних професійно-технічних навчальних закладів Волинської області.

Кожна пісня, що звучала на сцені, відрізнялась яскравою індивідуальністю, була патріотичною за змістом, супроводжувалась впевненістю у непереможності українських військових та глибоким жалем за всіма загиблими у війні.

Наш вихованець Петро Коханець, який навчається на другому курсі та здобуває професію «Оператор обробки інформації та програмного забезпечення», з піснею на слова Василя Ткачика («Т.Василько») та  музику Євгена Заставного «ПОВІР, УКРАЇНО»виборов у конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки» І МІСЦЕ.

Адміністрація та учнівський парламент  училища щиро вітають  Петра Коханця та його керівника Юрія Некритюка з зайнятим ПЕРШИМ місцем та бажають подальших успіхів, творчої наснаги і майбутніх мистецьких злетів.


Comments are closed.