Хто вони –справжні герої?

By:

10 жовтня 2019 року відбулася зустріч учнів групи № 27 з кандидатом історичних наук, старшим викладачем кафедри археології, давньої та середньовічної історії України Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Рудянином Іваном Петровичем.  В рамках свята Дня захисника Вітчизни Іван Рудянин та викладач історії Володимир Богданець ознайомили учнів з історією здобуття незалежності України, складними етапами на шляху до  демократії, свободи, визнання людських цінностей.

Основний акцент Іван Рудянин зробив на періоді Другої світової війни. Особливу увагу звернув на героїчні подвиги  жінок-українок, які ціною власного життя врятували тисячі  людей, на рівні з чоловіками воювали на фронті,  яскраво проявили себе в розвідці. Учнів дуже зацікавила дана інформація, оскільки вона взята з архівів і не зафіксована в жодних підручниках. Науковець  представив унікальну фото-  та  відеоінформацію.

Не менш цікавою була інформація, яка розкривала мужність і відвагу українських воїнів у період війни. Учні дізналися не лише про героїчні вчинки корінних українців, їхню роль у розвитку воєнних дій та подальшу долю, але й про українців – емігрантів, чиї імена вписані у світову історію.

 


Comments are closed.