Vupusk1

В добру путь, Випускники!

By:

29 січня 2016 року, разом з заходами, присвяченими відзначенню Дня пам’яті героїв Крут, в училищі відбулося святкове вручення дипломів про здобуту професію випускникам груп № 1Т («Кухар, кондитер»); №6Т («Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних») та  №36 («Оператор поштового зв’язку»).

Зі словами привітанням звернувся до випускників, їхніх батьків та педагогів директор училища Володимир Володимирович Романюк, який  не тільки побажав всім випускникам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення найзаповітніших мрій, але й висловив надію, що наші випускники реалізують власні здібності, таланти, побудують власну успішну долю, будуть гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Представник роботодавців, голова обласної профспілки працівників Українського ДП поштового зв’язку «Укрпошта» Валентина Степанівна Андріюк, вітаючи випускників, підкреслила те, що всі набуті ними професійні знання, вміння та навички обов’язково стануть у пригоді для того, щоби досягти успіху як у професійній діяльності, так і просто у житті.

Класний керівник 36-й групи Віра Андріївна Іванюк побажала всім випускникам успіхів, миру, добра та ніколи не забувати своїх друзів та педагогів. А куратор групи 6Т Надія Петрівна Бондзюк згадала всі перипетії студентського життя своїх вихованців та  надала їм сердечні поради щодо майбутнього професійного та особистого життя.

Окрім того зі святкової сцени прозвучали виступи випускниці 36 групи Маріанни Скубій та її мами Наталії Юріївни, а також випускниць 6Т групиОлени Лукашук та Анни Громик, які  висловили  подяку викладачам та майстрам виробничого навчання, які широко відкрили їм  двері у світ дорослого, самостійного життя.

Кульмінацією свята була церемонія вручення дипломів кваліфікованого робітника та  грамот. Дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою отримали:Маріанна Скубій (група №36), Ілона Лекан та Катерина Менько (група №1Т).

ЩАСТЯ, ЛЮБОВІ, РАДОСТІ, ДОБРА ТА МИРУ, ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!


Comments are closed.