Наркоманія: дорога в безодню!

By:

У рамках проведення загальноміської акції «Безпечний Луцьк», що відбулася 20 жовтня 2019 року  в гуртожитку Луцького вищого професійного училища вихователем Івановою Людмилою Андріївною було проведено виховну годину на тему «Наркоманія: дорога в безодню».

Учні на виховній годині отримали знання про хворобу наркоманію, згубний вплив на людський організм наркотичних речовин та шляхи профілактики наркозалежності; розглянули наркоманію в моральному, правовому і медичному аспектах.

Учні – мешканці гуртожитку Федорук Вадим, Коханюк Станіслав, Ковальчук Ірина, Кац Марія, Томілович Надія підготували та зібрали інформацію про шкідливий вплив наркоманії на людський організм з якою ознайомили присутніх на виховній годині.

Отримана інформація дала змогу зрозуміти переваги здорового способу життя; усвідомили відповідальність за власне життя, а також життя інших людей.

Заключними словами вихователь Людмила Андріївна підсумувала сказане і наголосила що, наркоманія породжує низку проблем з якими самотужки не справитися. Вона завдає значної шкоди здоров’ю людини, тому краще запобігти вживанню наркотиків, ніж «пожинати» несприятливі наслідки після їх залежності.

Закликаємо всіх небайдужих до цієї проблеми, уважно ставитись до свого здоров’я і здоров’я своїх близьких, активно пропагувати переваги здорового способу життя!


Comments are closed.