Свято української писемності та мови

By:

У ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» відбулося Свято української писемності та мови. Було випущено газету «Українська мова – це мова мого серця», радіогазету «Зачаруй мене розмовою українською мовою», оформлено літературний куточок у бібліотеці. «Без мови рідно, юначе, й народу рідного нема». Учні представили літературно-музичну композицію «Як парость виноградної лози, плекайте мову». У всіх навчальних групах були проведені виховні години на тему «»9 листопада – День української писемності та мови».

В училищі було проведено тиждень української мови, в рамках якого учні всіх курсів мали можливість стати учасниками першого етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. Петра Яцика. Із привітальним словом до учасників конкурсу звернулась заступник директора з НР Наталія Василюк. Успіхів та творчого натхнення побажали учням методист училища Любов Пальчук та викладач української мови та літератури Марія Васильчук.

Журі визначило переможців конкурсу.

І курс

І місце –     Бондаренко Василина Василівна (18 група)

ІІ місце –    Рудік Тарас Володимирович (18 група)

Муравчук Анатолій Миколайович (15 група)

ІІ місце –     Швець Любомир Степанович (15 група)

Романюк Вадим Віталійович (11 група)

Томачел Владислава Юріївна (13 група)

ІІ курс

І місце –      Ройко Галина Олександрівна (23 група)

Микита Олександра Дмитрівна (23 група)

ІІ місце –     Близнюк Максим Сергійович (28 група)

Коровайчук Юрій Миколайович (27 група)

ІІІ курс

ІІ місце –     Саєнко Володимир Віталійович (31 група)

Жолоб Анна Дмитрівна (32 група)

Учасниця групи № 23 Галина Ройко буде захищати честь училища на ІІ (обласному) етапі Конкурсу. Побажаємо їй творчих успіхів, оригінальних думок, яскравого натхнення, беззаперечної перемоги.


Comments are closed.