Участь у загальноміській акції «Зробимо Україну чистою»

By:

Прибирання скверу «Дубовий гай» району ЛПЗ – організовується спільними зусиллями міської влади, небайдужих мешканців та учнівської молоді уже десятий рік поспіль тепер не тільки навесні, але і восени, в рамках загальноміської акції «Зробимо Україну чистою».

Так і учні Луцького вищого професійного училища групи № 3 Т професії «Кухар, кондитер» під керівництвом майстра в/н Кравчук Наталії Федорівни 15 листопада 2019 року взяли активну участь у толоці.

Очолив даний захід депутат Луцької міської ради Євген Ткачук, який забезпечив усіх учасників необхідним інвентарем, сміттєвими мішками та рукавичками. При зустрічі із мешканцями району, учнями, педагогами він повідомив, що невдовзі буде зроблена реконструкція скверу: облаштоване сучасне економічне LED-освітлення, викладено пішохідні доріжки з бруківки, встановлено дитячу ігрову зону, створено нові зелені насадження – все для комфортного та безпечного відпочинку лучан.

Дякуємо учням та педагогам, які долучилися до екологічної акції, за активну життєву позицію по відношенню до міста та екологічних проблем.

Довкілля — це природний капітал,

Без нього людство жде загибель і провал.

Слід повернутися обличчям до проблеми

І не лише писати про красу поеми,

А зберегти, примножити природу,

Для нас і для майбутнього народу.

 


Comments are closed.