Тиждень професії «верстатник широкого профілю»

By:

22 вересня 2019 року Україна відзначала професійне свято «день машинобудівника».  Враховуючи що машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни і воно має свою власну структуру та поділяється на масу окремих галузей, тому за вже сформованою традицією на протязі тижня з 23.09 по 27.09.2019р. був проведений тиждень професії. Верстатник широкого профілю – це професія, яка поєднує кілька верстатних професій. Верстатне ремесло – не просто технічна спеціальність; це свого роду мистецтво. Адже з грубої заготівки цей фахівець робить акуратну деталь з блискучою поверхнею. Над цим в училищі працює злагоджений колектив. На засіданні методичної комісії був обговорений та затверджений план проведення заходів:

 

№п/п Назва заходу Дата проведення Відповідальні особи
1 Провести виховні заходи у групах (згідно планування виховних годин) до дня машинобудівника. На протязі тижня

23-27.09.19

Класні керівники груп
2 Провести конкурс стіннівок на відповідну тематику. На протязі тижня

23-27.09.19

Класні керівники груп
3 Провести відкритий тематичний захід присвячений «Дню машинобудівника», та запросити представників підприємств партнерів. 25.09.19 Кл. керівник Шматова О.Ю. гр. №21

Касянчук М.В.

гр.№4т

4 Провести урок (майстер-клас) виробничого навчання по темі «Свердління». 24.09.19 МаксимчукС.П. група №21
5 Організувати екскурсії на підприємство ПрАТ «SKF-Україна» для груп першого року навчання. На протязі тижня

23-27.09.19

Класні керівники та майстри в.н. груп
6 Організувати виставку літератури за професією На протязі тижня

23-27.09.19

Бібліотекарі

 

У рамках тижня професії верстатник широкого профілю були проведені виховні години в таких групах:

в групі №31 26.09.2019, кл. керівник Шматова О.Ю. Тема заходу «Твоя професія – твоє майбутнє…».

В групі №4т був проведений захід 23.09.2019 «Обираєш професію – обираєш долю», кл. керівник Касянчук М.В.

Також в групі  №7т захід «Верстатник звучить гордо», кл. керівник ПадкоЛ.Є. В групі №11 виховна година на тему «Машини. Машини. Машини», кл. керівник Лєснік Н.М. Всі заходи були проведені цікаво, з використанням мультимедійної техніки.

На протязі тижня експонувалася виставка стіннівок на тему машинобудівних професій які були виконані учнями:

25 вересня був організований виховний позаурочний захід, участь у якому взяли педагогічні працівники, учні машинобудівних професій, представники підприємства партнера СП ТОВ «МОДЕРН – ЕКСПО». Учні з груп №31 та №4т розповіли про історію свята та багатогранність професій машинобудівної галузі України. Про здобутки та нові технології, що у будь – якій справі, особливо, володіючи цими професіями, можна робити чудеса. Представник підприємства HR manager Ольга представила презентацію та відео про сам завод, продукцію що вони випускають, необхідні професії та привітала присутніх з прийдешнім святом та побажала всім міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків у навчанні та вихованні молоді, яка буде розбудовувати незалежну Україну.

На уроці виробничого навчання 24.09.19  в групі №21,  майстром в.н. Максимчук С.П., був проведений урок майстер клас по темі «Свердління». Заняття було проведене на високому професійному рівні, учні були щиро зацікавленні процесом роботи, демонстрували знання із спец. предметів.

В рамках тематичного тижня також працювала виставка нової професійної літератури у читальній залі бібліотеки:


Comments are closed.