Напередодні дня Святого Валентина

By:

12 лютого 2016 року класний керівник групи №13, які здобувають професію «Кухар, кондитер» Людмила Михайлівни Кравчук провела відкритий позаурочний захід, присвячений Дню Святого Валентина.

Метою даного заходу було ознайомлення учнів з традиціями святкування цього свята у різних країнах світу, стимулювання учнів до пошуку цікавої інформації та вивчення іноземної мови.

Під час проведення заходу учні виконували різноманітні цікаві вправи, зокрема: «Я без тебе не я, Ти без мене не Ти», «Matching a pair», перекладали прислів’я та приказки з англійської на українську мову та трактували їх значення, декламували вірші українською, німецькою, англійською мовами, співали різними мовами пісні.

Дівчата з 13 групи провели майстер-клас з виготовлення «валентинок», а юнаки взяли участь у жартівливому конкурсі, під час якого малювали троянди із зав’язаними очима.

Під час виховного заходу учні розповіли багато інформації про символіку свята та цікаві факти його виникнення.

На завершення учні 13 групи пригостили усіх присутніх печивом у формі серця, яке вони виготовили під час виробничого навчання під керівництвом майстра в/н Діни Андріївни Родницької.


Comments are closed.