Навчально-практичний центр: крок у майбутнє!

By:

Насичений подіями рік добігає кінця, і саме цей час став знаменним в історії нашого навчального закладу.

З метою якісної підготовки робітничих кадрів відповідно до потреб економіки та сучасного ринку праці 20 грудня 2019 року в училищі відкрито Навчально-практичний центр з професії «слюсар з механоскладальних робіт». Це уже 14-й  центр  ЗП(ПТ)О Волинської області.

В урочистостях взяли участь Юрій Поліщук, перший заступник голови Волинської обласної ради, Ірина Чебелюк, заступник голови Луцької міської ради, Людмила Плахотна, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, Роман Романюк, директор Волинського обласного центру зайнятості, а також представники замовників кадрів:  ДП «Автоскладальний завод» №1 АТ АК «Богдан Моторс», СП ТзОВ «Модерн-Експо».

Новий центр облаштовано робочими місцями та встановлено таке сучасне обладнання: профілезгинальна машина, стрічкопильний та свердлильний верстати, ножиці гільйотинні, преси вирубний та гідравлічний, компресор, згинальна сегментна машина.

Також у майстерні передбачено усі умови для безпечної роботи з інструментами та обладнанням. Обладнання, яке тут є, таке ж, як і в заводських цехах, що дасть змогу учням швидше адаптуватися до умов виробництва.

Під час огляду бази нового Навчально-практичного центру учні, які здобувають професію слюсаря з механоскладальних робіт, продемонстрували роботу вертикального свердлильного верстата.

Створений Навчально-практичний центр цілком і повністю орієнтований на потреби роботодавців, тому співпраця з роботодавцями, органами влади та центром зайнятості – основне завдання подальшої роботи закладу у підготовці конкурентоспроможного на ринку праці робітника.

 


Comments are closed.