НОВИНКИ ТЕХНІЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ В НАШІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВИСТАВКА – ЗАПРОШЕННЯ

By:

 

Для учнів робітничих професій у видавництвах «Світ», «Літера», «Кондор» вийшла нова технічна література. У підручнику, рекомендованому Міністерством освіти і науки України, «Основи обробки та програмування на верстатах з числовим програмним керуванням», автор Онофрейчук Н.В., детально викладено основи програмування та особливості технології обробки на токарних верстатах з ЧПК. Для закріплення матеріалу в кінці розділів подано контрольні запитання, завдання для самостійного розв’язування та практичних занять. Книга буде корисною для майбутніх верстатників, викладачів та майстрів.

Для здобувачів ПТО виробничого напряму призначений підручник Набродова В.С. «Допуски, посадки та технічні вимірювання». В книзі висвітлено основні принципи точності, взаємозамінності, допусків посадок і технічних вимірювань. Розглянуто інструменти контролю допусків і посадок, способи застосування, метрологічні характеристики. Підручник складається з 7 розділів, до кожного з яких містяться контрольні запитання, рисунки та креслення.

Отримати базові знання з матеріалознавства та металознавства допоможе навчальний посібник Власенка А.М. «Матеріалознавство та технологія металів», який проілюстровано великою кількістю схем та рисунків. Навчальний матеріал поділено на змістовні модулі, навчальні елементи, наведено контрольні запитання та тести.

Учням та викладачам бібліотека пропонує нову технічну літературу:

 

620.163.3(075)

Биковський О.Г. Довідник зварника / О.Г. Биковський. – Київ: Основа, 2014. – 448 с.

 

669 + 683.3(075.8)

Федірко П., Кроль В.О. Матеріалознавство і слюсарна справа: навч. посібник / П. Федірко, В.О. Кроль. – Київ: Кондор, 2018. – 384 с.

 

621.3(075.8)

Денисюк С.П. Основи електротехніки та електропостачання: навч. посібник / С.П. Денисюк. – Київ: Кондор, 2018. – 216 с.

621.3(075.8)

Матвієнко М.П. Основи електротехніки та електроніки: Підручник / М.П. Матвієнко. – Київ: Ліра, 2017. – 504 с.

 

620.91(075)

Краснянський М. Енергозбереження: навч. посібник / М. Краснянський. – Київ: Кондор, 2018. – 136 с.

 

Запрошуємо учнів та викладачів до бібліотеки, щоб обрати необхідну для роботи книгу.

 


Comments are closed.