ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

By:

11 лютого 2015 року указом Президента України №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в Україні відзначається тепер щорічно 20-го лютого. Це зроблено з метою великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013-лютий 2014 року), захищаючи права і свободи людини, європейське майбутнє.

У Луцькому вищому професійному училищі 20 лютого 2020 року було  проведено в групах виховні години на тему «Безсмертний подвиг Героїв Небесної Сотні». У бібліотеці училища організовано книжкову виставку «Герої не вмирають».

Для учнів І курсу викладачі української мови та літератури Марія Васильчук, Любов Пальчук, Василь Романюк разом з учнями груп № 12, 13 провели вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні. Літературно-музична композиція «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки» супроводжувалася показом відеофільмів, слайдів про пам’ятні Євромайдану, про героїзм учасників Революції гідності.

Учнівський парламент училища організував покладання квітів до стели «Герої Небесної Сотні» на Театральному майдані Луцька.

СЛАВА УКРАЇНІ!- ГЕРОЯМ СЛАВА!

 


Comments are closed.