Он-лайн державна кваліфікаційна атестація

By:

На вимогу часу у зв’язку з карантином та  відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України було проведено державну кваліфікаційну атестацію здобувачів освіти з професії «слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» дистанційно.

Державна кваліфікаційна атестація – це завершальний етап навчально виробничого процесу, що здійснюється відповідно до Закону України «Про професійно-технічну освіту», Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту, та інших законодавчих актів України. Вона проводиться державною кваліфікаційною комісією, склад якої затверджений наказом ДПТНЗ «Луцьке ВПУ». Державна кваліфікаційна комісія проводить засідання в терміни, визначені робочими навчальними планами та розкладом проведення державної кваліфікаційної атестації.

Відповідно до Наказу директора №79 від 22.04.2020 року «Про проведення випускної державної кваліфікаційної атестації»  атестація в групі №37 проходила у два етапи 29-30 квітня 2020 року.  На першому  етапі випускники пройшли он-лайн тести на оцінювання знань з професійно-теоретичної підготовки, що були розміщені в електронному кабінеті сайту училища з покроковою інструкцією та часом доступу. Із цим завданням справилися всі випускники, результати своєї роботи вони відправили на сайт викладача спецтехнології Сергіюка В.А.

Оцінювання професійно-теоретичної підготовки

Другий етап – он-лай захист пробних кваліфікаційних робіт проходив на дистанційній платформі Zoom та через Viber. Члени державної кваліфікаційної комісії, яку очолив заступник голови ДКК, директор училища Романюк В.В.,  заслухали онлайн-характеристики випускників, озвучені майстром виробничого навчання Гаврилюком Ю.В. та мали можливість поспілкуватися із випускниками. Всі учні показали належний рівень професійних компетентностей, отримали позитивні відгуки роботодавців та педагогів.  Результат засідання державної кваліфікаційної комісії відображений у протоколі.

Спілкування відбувалося в доброзичливій атмосфері.

Бажаємо випускникам вдалого старту для побудови успішної кар’єри!


Comments are closed.