Зустріч на брейн-рингу

By:

17 березня 2016 року викладачі іноземної мови Ліщук Людмила В’ячеславівна та Угланова Ірина Анастасівна провели цікавий і захоплюючий захід для знавців англійської мови «Брейн-ринг».

Між собою змагались команди дівчат «Super Girls» та хлопців «NatusVincere». Загальна атмосфера була настільки захоплюючою, невимушеною, що дозволила і учням, і суддям, і гостям поринути у багатий світ англійської мови і разом з тим перевірити свої знання з різних галузей науки і культури.

Команди виконували завдання письмові в межах виділеного часу. Змагалися між собою капітани, виявивши глибоку ерудицію. Вгадували учні, який предмет схований у чорній скриньці, аналізуючи навідні питання викладачів англійською мовою.

Найбільший ефект і активність викликав конкурс, запозичений із розважальної програми «Хто зверху», коли дівчата і хлопці одягали на себе коробки з різними буквами і складали з них слова, відповідаючи на питання ведучих.

Не менш цікавим були інші завдання: дати відповіді на різнорівневі питання в категоріях «література», «культура», «видатні люди», «географія», «цікаві факти»; відгадати загадки (українською та англійською мовами). При цьому кожна відповідь оцінювалась певним балом, а підрахунок вели судді – викладачі іноземної мови.

На завершення командам запропоновано відгадати почутий звук (гудок, сирена, свердління і т. д.) і назвати його англійською мовою.

В результаті чесної боротьби перемогу отримала команда хлопців  «NatusVincere». Отож, вітаємо переможців і дякуємо викладачам Ліщук Людмилі В’ячеславівні та Углановій Ірині Анастасівні за влаштоване незабутнє свято.


Comments are closed.