З 80 –  річчям професійно-технічної освіти!

By:

Мабуть, не випадково День працівників освіти і День професійно-технічної освіти України майже завжди співпадають і змінюють одне одного.  Адже в системі професійно-технічного навчання працювали і працюють найкращі педагоги – викладачі, майстри виробничого навчання, методисти й інструктори, які свої знання, досвід і натхненну працю спрямовують на виховання гідних своєї країни громадян та забезпечують високоякісну професійну підготовку учнівської молоді.

Історія відзначення свята працівників професійно-технічної освіти сягає далекого 1940 року. Саме 2 жовтня 1940 року Президією Верховної Ради СРСР був виданий указ «Про державні трудові резерви СРСР», яким передбачалось створення в країні ремісничих і залізничних училищ та шкіл фабрично-заводського навчання із дворічним та шестимісячним термінами навчання.

Сьогодні професійно-технічна освіта – складова системи освіти України, що є комплексом педагогічних і організаційно-управлінських заходів, спрямованих на забезпечення оволодіння випускниками шкіл та незайнятим населенням області знаннями, уміннями і навичками в обраній ними галузі професійної діяльності, розвиток компетентності та професіоналізму, виховання загальної і професійної культури.

За 80 років система професійно-технічної освіти України пройшла складний шлях. І тільки завдяки відданості працівників сфери, їх наполегливій праці й розумінню важливості підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів для економіки держави змогла вижити і розвиватися зараз.

21 вересня 2020 року учнівське самоврядування ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» організувало флешмоб «ПТО – 80, ЛВПУ – 54» та щиро привітала  працівників зі святом!

Зичимо вам міцного здоров’я, життєвих сил, наснаги, щирої радості, добробуту і здійснення мрій. Нехай вихованці стануть яскравими особистостями, справжніми фахівцями, патріотами та справжніми громадянами, які прославлятимуть своїми гідними справами нашу область та Україну!

 

 


Comments are closed.