Огляд – конкурс художньої самодіяльності  «Ми твої таланти, Україно!», присвячений Дню Гідності і Свободи

By:

 

 Традиційно у ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» у листопаді місяці проходить огляд – конкурс художньої самодіяльності  «Ми твої таланти, Україно!, присвячений Дню гідності та свободи.  Проте,  цьогоріч у зв’язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19,  конкурс  з метою дотримання усіх карантинних обмежень, відбувався у декілька етапів з 19- 25 листопада 2020 року.

Згідно Положення конкурс проводився за  номінаціями – «інструментальний жанр», «вокальний жанр»,  «літературно-мистецький жанр» та  «хореографія». Критеріями оцінювання за номінаціями були: виконавська майстерність; артистичність; сценічна культура; емоційність виступу; оригінальність та креативність виступу; режисура постановки номеру. Учні І – ІІІ курсів мали можливість продемонструвати свої таланти та обдарування.

У вступній частині конкурсу заступник директора з виховної роботи      Ірина Свірська нагадала присутнім про те, що 21 листопада  в Україні відзначається День гідності та свободи,  початок двох революцій: Помаранчевої та Євромайдану. За допомогою мультимедійної презентації  присутні згадали основні події, які відбувались в Києві у 2013-2014 роках та людей, які творили цю історію: героїв, які із саморобними щитами захищали честь та гідність і злочинців, які стріляли в беззахисних патріотів. Патріотичні вірші, пісні, які прозвучали у виконанні учасників конкурсу були присвячені захисникам України і, зокрема, Небесній Сотні. Під супровід пісні «Плине кача»  присутні вшанували  пам’ять  Героїв Небесної Сотні,  загиблих воїнів АТО, ОСС хвилиною мовчання.

Заступник директора з виховної роботи зазначила, що у проведення даного конкурсу  було вкладено дуже багато любові та зусиль з боку класних керівників, майстрів, керівників гуртків художньої самодіяльності, адже для когось ця сцена стала першою. Звучали не тільки гарні пісні, вірші, а й глибока душа і любов наших учасників, а також безкінечний патріотизм та любов до Батьківщини.

Огляд-конкурс вкотре став стимулом для розвитку талантів, обдаровань, виявом  творчих здібностей молоді, а також сприяв залученню юних аматорів до активної участі у гуртках художньо-естетичного спрямування.

ВІТАЄМО

 переможців огляду-конкурсу

 «Ми твої таланти, Україно!»

Номінація «Вокальний жанр»

«Найкраща вокальна група»:

І місце – група № 13;

ІІ місце – тріо група № 13;

ІІІ місце – група № 15, 18.

Номінація «Вокальний жанр»

«Найкращий соліст»

І місце – Ройко Галина – учениця групи № 33;

ІІ місце – Томачел Владислава – учениця групи № 23,

Лиман Дарія – учениця групи № 13;

ІІІ місце – Білецький Тимофій – учень групи № 15,

Корнелюк Катерина – учениця групи № 13.

Номінація «Найкращий читець художньо-поетичного слова»

І місце – Карпович Андрій – учень групи № 13;

ІІ місце – Прокопчук Богдан – учень групи № 13;

ІІІ місце – Демчук Юлія – учениця групи № 12.

Номінація «Хореографія»

І місце –  танцювальний гурт  групи № 1Т;

ІІ місце – Пась Остап – учень групи № 11;

ІІІ місце –  танцювальний гурт групи № 13.

Номінація «Найкращий інструменталіст»

І місце – Хомук Юрій – учень групи № 17;

ІІ місце – Білецький Тимофій.

 

Дякуємо усім учасникам та переможцям конкурсу!


Comments are closed.