Заходи до дня “Пам’яті та Примирення”

By:

Заходи до дня “Пам’яті та Примирення” і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

6 травня  2016 року в училищі відбулась загальноучилищна лінійка-реквієм «Пам’ятаємо та перемагаємо!», присвячена Дню пам’яті та примирення, 71-й  річниці перемоги над нацизмом у другий світовій війні тощо.

У своєму виступі перед педагогічним та учнівським колективами, директор училища Володимир Романюк відмітив, що 8 та 9 травня народ України вшановує подвиги минулих та сучасних поколінь, засвідчує свою повагу до всіх борців проти нацизму; увічнює пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнні злочини, депортації та злочини проти людяності.

Хвилиною мовчання та душевними словами було вшановано пам’ять всіх загиблих під час другої світової війни.

Класні керівники протягом квітня – початку травня 2016 року провели в групах інформаційно-просвітницькі години, присвячені 71-й річниці перемоги над нацизмом та пам’ятним датам Другої світової війни.

Книжкову виставку на тему: «Назавжди воїни і патріоти», яка висвітлює події Другої світової війни в Україні було розгорнуто в бібліотеці училища.

Учні училища поклали квіти до могили військовополонених, які загинули в військовому таборі «Шталаг-360» впродовж осені 1941 – весни 1942 рр. та на меморіальному комплексі «Вічної слави» у м. Луцьку.

Представники колективу прийняли участь у заходах 8-го та 9-го  травня 2016 року у зв’язку з Днем пам’яті та примирення у м. Луцьку, 71 річницею перемоги над нацизмом.

10 травня учні зустрілись з випускником училища 1993 року, заступником військового комісара Луцького об’єднаного міського військового комісаріату, начальником відділення комплектування, підполковником Олександром Фурманом, який розповів їм про види військової служби та реформи, які відбулись у ЗСУ.


Comments are closed.