ЕКСКУРСІЯ ДО ОСТРОГА ТА РІВНОГО

By:

28 травня 2021 року учні груп 12, 22 та 13 разом з майстрами в/н Олесею Лесніковою, Ларисою Підгайною, Мар’яною Повар здійснили подорож до Острога. До древнього міста, що на Рівненщині, який згадується у літописах близько 1100 року. Саме тут завдяки князю Костянтину Острозькому була створена Острозька академія (1550-ті рр.), а Іван Федорович (Федоров) надрукував «Буквар» (1578р.) та «Острозьку Біблію» (1581р.).

Здобувачі освіти відвідали Острозьку академію та її підземелля, попросили у духів древніх монахів допомоги у здачі семестрових контрольних робіт. Адже, за легендою ті, хто доторкнуться до стін підземелля, отримають хороші оцінки.

Да­лі за мар­шру­том був Ос­трозь­кий за­мок, який протягом XIV-XVI століть був родовим гніздом князів Острозьких. Протягом століть замок неодноразово перебудовувався і модернізувався. Станом на сьогодні ансамбль замку становлять Сторожова вежа (XIV ст.), Нова (Кругла, XVI ст.), Татарська (XV ст.), Луцька (XV ст.), цікавим є також Богоявленський собор (XV ст.), який був усипальницею князів Острозьких.

На території замку екскурсовод провів пізнавальну екскурсію, а також розділив туристичну групу на команди, учням видав однакові завдання та провів захоплюючий, веселий квест. В результаті перемогла дружба і на всіх учасників чекали смаколики.

Далі маршрут туристів попрямував до Рівного, а саме рівненського зоопарку. Цей зоопарк — один з наймолодших в Україні. Свою історію починає з 1982 року, єдиний в Україні, де можна побачити полярного вовка, якого привезли з Чехії.

А ос­танньою зу­пин­кою став всесвітньовідомий «тунель кохання», що розташований біля селища Клевань (Рівненський район), який є ботанічним феноменом, що утворений зростанням дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.

День ви­дав­ся ці­ка­вим, пізнавальним і на­си­че­ним на різ­ні по­дії.

Туристична подорож для учнів Луцького ВПУзалишила незабутні емоції у кожного учня.

Фоторепортаж екскурсії можна переглянути за посиланням

 


Comments are closed.