Всеукраїнська  акція – флешмоб  «Україна назавжди» 

By:

Для нашої країни з її багатою історією і віковічними традиціями – немає більшої цінності. Незалежність – наш найдорожчий скарб, найважливіше надбання, про неї мріяли й за неї щедро платили своєю кров’ю наші предки, її нині відстоює зі зброєю в руках нинішнє покоління патріотів.

Сьогодні ми несемо відповідальність за майбутнє нашої держави. Нас об’єднує любов до Батьківщини, вірність традиціям і щире бажання зробити її ще сильнішою і красивішою. Це в наших силах,  що суверенітет і незалежність завжди будуть основою динамічного і успішного розвитку нашої  України.

Пріорітетною метою виховної роботи  із здобувачами освіти нашого навчального закладу є формування національно-культурної ідентичності, національно-патріотичного світогляду, активної громадянської, державницької позиції та почуття власної гідності у напрямі національно-патріотичного виховання.

З цією метою учнівський колектив Луцького вищого професійного училища беззаперечно виявив бажання бути учасниками           Всеукраїнської  акції – флешмобу «Україна назавжди», організованого Украінським державним центром національно-патріотичного виховання.

Не має значення, де ми народилися: у Луцьку, Києві чи Севастополі, Донецьку чи Львові, Полтаві чи Одесі, не має значення, скільки нам років і якою мовою ми розмовляємо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє.

Україна в нас єдина і тільки разом ми можемо її змінити на краще!

Бажаємо від щирого серця всім українцям наснаги, міцного здоров’я, благополуччя й високих творчих здобутків у розбудові сильної та незалежної Батьківщини!  Зі святом!


Comments are closed.