ВІВАТ ПЕРШОКУРСНИКИ!

By:

КВАЛІФІКОВАНА МОЛОДЬ – МАЙБУТТЯ ДЕРЖАВИ!

ДЕНЬ ЗНАНЬ У ЛУЦЬКОМУ ВПУ!

 

Перше вересня завжди хвилюючий та урочистий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими та щирими посмішками .

1 вересня 2021 року у ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» відбулося урочисте свято з нагоди Дня знань. Наш освітній заклад гостинно і з радістю приймав до великої училищної родини першокурсників.

Наскрізною темою урочистого сценарію  до Дня знань було формування національної свідомості, патріотизму, почуття гідності, поваги, гордості за Батьківщину та з нагоди 30-річчя Незалежності України.

За дорученням начильниці управління освіти і науки Волинської ОДА Людмили Плахотної  учасників урочистостей привітав її заступник Олександр Ткачук. У вітальній промові побажав здобувачам освіти успіхів у навчанні, бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, любити свою майбутню професію, вдосконалювати знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя, із гордістю нести звання випускника Луцького вищого професійного училища. Працівникам та педагогам  висловив щиру подяку за невтомну працю і побажав лише впевненого руху вперед.

Директор училища Володимир Романюк привітав здобувачів освіти першого курсу з початком навчального року  у стінах нашого освітнього закладу та побажав їм успіхів у навчанні й легкого старту в подальшій кар’єрі. Володимир Володимирович розказав про багату і прекрасну історію училища та про майбутню перспективу його розвитку, та побажав ще надзвичайно довгих сторінок історії та міцних традицій, а педагогам-ветеранам, викладачам, співробітникам, та здобувачам освіти – доброго здоров’я, нових творчих звершень на благо нашого освітнього закладу й української освіти!

Боже Благословіння першокурсники та працівники училища отримали від присутніх на святі Всечесних Отців: військових капеланів – Протоієрея Михайла Бучака та Протоієрея Сергія Коця: « Знання у сучасному світі – необхідність. Людина повинна постійно пізнавати щось нове, адже якщо розвиток особистості стоїть на місці, то це деградація по відношенню до інших, деградація по відношенню до Творця. Сучасній Україні потрібні молоді інтелектуали, які зможуть змінити наше життя у кращу сторону, проявити таланти та реалізувати їх.

Звертаючись до тих, хто йде на навчання, хочеться побажати терпіння у здобутті знань. У студентів – особлива місія. Вони йдуть отримувати певні професійні знання. Саме від сьогоднішніх від здобувачів освіти  залежить рівень нашого з Вами життя: рівень економіки та медицини, рівень правової та політичної системи.

Помагай Вам Бог! Шануйте тих, хто Вас народив на цей світ своїх перших вчителів – батьків. Це – Заповідь Божа, основа усіх основ. З повагою потрібно ставитися і до вчителів. «Слухайтесь ваших наставників», – каже Апостол Павло.  Декілька слів для педагогів. Де б Ви не навчали молодь, чи це початкова школа, чи це професійна освіта, аспірантура у престижному ВНЗ. Пам’ятаймо, що саме вчитель формує майбутнє покоління. Будьмо чуйними та добрими, даваймо знання так, що б випускник, зі словами вдячності, згадував вчителя у молитвах свого серця.
Кожен новий день дає нам щось нове: новий досвід, нові знання, нові миті радості та горя. Все що б з нами трапилося – все від Бога. І в усіх життєвих ситуаціях варто пам’ятати, що ми усі – християни, Діти Божі, Образ і подоба Господні, і подобу цю потрібно вдосконалювати, а не деградувати. Живімо за Євангельським законом – любімо ближнього, як самого себе.
Здоров’я, терпіння, творчої наснаги, Божого благословення усім Вам! Гарного і успішного навчального року!»

Бажаємо усім нам невпинного руху тільки вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, де підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання, що лунали на честь свята додавали життєвої наснаги в скарбничку нашого коледжу. Нехай людська шана буде подякою нам усім за плідну працю, чуйність та уміння творити добро. Нових нам ідей та перемог! Ми справді робимо величезний внесок у розвиток нашої рідної країни.

 


Comments are closed.