Проінформовані – значить захищені.

By:

Збори здобувачів освіти – мешканців гуртожитку училища.

 

         06 вересня 2021 року в актовій залі училища за участі адміністрації, вихователів, класних керівників груп, коменданта відбулися загальні збори здобувачів освіти –  мешканців гуртожитку. До присутніх звернулась заступник директора з виховної роботи Ірина Свірська, яка ознайомила мешканців гуртожитку із Положенням про учнівський  гуртожиток ДПТНЗ «Луцьке ВПУ», перелічила права та обов’язки мешканців гуртожитку, нагадала про дотримання правил внутрішнього розпорядку, підтримки чистоти і порядку в кімнатах, секціях та  на прилеглій території. У своєму виступі Ірина Святославівна також наголосила про категоричну заборону паління, вживання та зберігання алкогольних напоїв та наркотичних речовин у гуртожитку, а також на правильному та економному користуванні енергоресурсами, нагадала про дотримання вимог техніки безпеки та протипожежної безпеки мешканцями гуртожитку і дала  ряд цінних порад здобувачам освіти щодо організації побуту.

Особливу увагу заступник директора з виховної роботи звернула на збереження здоров’я здобувачів освіти та працівників училища в умовах поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Функціонування гуртожитків в умовах карантину – одне з найважливіших питань організації освітньо – виховного процесу і у новому навчальному році. Відтак,  усіх мешканців гуртожитку було ознайомлено із Постановою Головного державного санітарного лікаря України № 48 від 04.08.2020 року «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

З метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації, усі мешканці гуртожитку та училища повинні дотримуватися затверджених рекомендацій, які розроблені і для гуртожитку Луцького ВПУ.

Зустріч пройшла в форматі живого спілкування. Учні мали змогу поспілкуватися з адміністрацією, отримати відповіді на питання, які їх хвилювали, висловити свої побажання стосовно урізноманітнення форм організації дозвілля в гуртожитку.


Comments are closed.