Європейська культурна спадщина

By:

Сутність проблеми культурної спадщини полягає в тому, що кожне нове покоління, яке вступає у життя, повною мірою переосмислює культурні цінності минулого порівняно зі ставленням до них попереднього покоління, водночас зберігаючи основні традиції вітчизняної й світової культури у найістотнішому.

Могильський А. П.

Кожен вихований європеєць повинен мати достатню уяву про безсмертні твори величної старовини.

Пушкін О. С.

В нашому училищі 10. 10. 2012 р. проводилась учнівська олімпіада. Метою олімпіади було поглиблення та перевірка знань учнів про Європейський Союз шляхом проведення тестування.

Що таке Європейський Союз?

praporuЄвропейський Союз – це об’єднання європейських країн, що поєднало Європейські народи в єдину родину заради спільного стабільного розвитку. Першочерговим завданням утворення, заснованого після Другої світової війни, було зближення держав і народів Європи. Усвідомлення того факту, що є єдності, за столом переговорів, а не через збройні сутички, легше вирішувати спори і долати спільні проблеми, заклало основи об’єднання, що згодом отримало назву Європейський Союз.

Європейський Союз – це родина в якій кожна країна є особливою, індивідуальною, і, водночас виступає частиною єдиного європейського цілого.


Comments are closed.