УРОК ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ У ФОРМІ ЕКСКУРСІЇ

By:

Сьогодні, 05 жовтня 2022 року, учні групи 13 разом з майстром виробничого навчання Наталією Кравчук мали чудову нагоду відвідати їдальню Луцького ВПУ.

Майбутні кухарі ознайомилися з виробничо-торговельною структурою їдальні, принципали організації роботи виробничих цехів, лінією роздачі готової продукції. В ході екскурсії учні детальніше ознайомилися із робочими місцями працівників закладу ресторанного господарства і зрозуміли важливість дотримання правил техніки безпеки та охорони праці під час приготування їжі.

Далі, в ході екскурсії, здобувачі освіти разом з наставником попрямували на виставку пожежно-рятувальної служби міста.

Під час екскурсії працівники аварійно-рятувальної частини ознайомили здобувачів освіти з правилами пожежної безпеки, розширили уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.

Екскурсантам наголосили на важливості реагувати на сигнал “Повітряної тривоги”, а також про порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, підозрілих предметів та пристроїв, особливо під час воєнного стану.

Нестандартні уроки виробничого навчання прививають любов до обраної професії, адже інтерес є каталізатором всієї навчальної діяльності.

Екскурсії – це завжди цікаво і незабутньо!


Comments are closed.