Виставка – конкурс “Осінній вернісаж”

By:

Облітають квіти, обриває вітер

пелюстки печальні в синій тишині.

По садах пустинних їде гордовито

осінь жовтокоса на баскім коні.

Володимир Сосюра

Полум’яною ковдрою   багряного листя, вранішніми густими  туманами, рясними дощами встеляє землю осінь.   Вона непідвладна  ні політичним катаклізмам, ні суспільним переворотам, ні жорстоким війнам. Щоб відчути всю красу чарівниці-осені , створити спокійний  настрій, учні ДПТНЗ  “Луцьке вище професійне училище” створили виставку – конкурс “Осінній вернісаж” , на яку представили цікаві, творчі, креативні композиції з пишних квітів,  добірних овочів, соковитих фруктів, на які багата наша українська земля.

Знаменно, що своєрідне свято осені  організовано  у Міжнародний день миру. Саме до цього дня  приурочено флешмоб «Хай буде мир на всій землі, хай буде мир в  Україні!».

Наша країна, в якій іде жорстока  війна, як ніхто, знає ціну мирного неба, щасливого життя. Ми віримо в перемогу добра над злом, віримо  Збройним Силам України, що в кровопролитних боях виборюють нашу свободу. Дякуємо нашим захисникам за щастя навчати і вчитися, милуватися  красою осені, жити на своїй землі.

Компетентному  журі   дуже важко буде визначити призові місця, назвати групи переможців виставки – конкурсу “Осінній вернісаж” в різних номінаціях, тому що кожна осіння композиція, створена нашою креативною молоддю, по-своєму змістовна, прекрасна і чарівна.

Українською землею іде красуня – осінь. Насолоджуймося…

 


Comments are closed.